[25% Off] 7 Günde Python (0’dan 100’e!) : PYT101 Course Coupon – Free learning guide

[25% Off] 7 Günde Python (0’dan 100’e!) : PYT101 Course Coupon

Description

G İ R İ Ş

Gelecekte yapay zeka, otomasyon, veri bilimi, AR&VR gibi konuların önem kazanacağı aşikar bir gerçek. Hatta yavaş yavaş hayatımızın içine bu akıllı sistemler dahil olmaya başladı. Ne yazık ki gelen yeni teknoloji, birçok mesleği de ortadan kaldırmak veya dönüştürmek zorunda. Değişim çağında yalnızca çağa ayak uydurarak kolay bir şekilde bu dönemi atlatabiliriz. Bunun yolu ise gelişen teknolojinin dilini anlamaktan geçiyor. 20. yüzyılda İngilizce nasıl ki konuşma dilinde oldukça önem kazandıysa, 21. yüzyılda programlama dillerinde Python aynı öneme sahip.

Yapay zeka ve veri bilimi, Python ile geliştiriliyor. Çünkü Python oldukça kolay öğrenilebilen, hızlı geliştirilebilen, gereksiz ayrıntılardan uzak ve zengin kütüphanesi ile öne çıkıyor. Bu sebeple her geçen gün Python’a olan ilgi arttı. Mesleğiniz ne olursa olsun kullandığınız cihazlar sayesinde Python ile mutlaka karşılaşmışsınızdır. Python’ı anlamak, gelecekte mesleğinizi daha iyi adapte olmanızı sağlayacak. Dilerseniz Python sayesinde siz de program yazabilir veya freelance çalışıp gelir elde edebilirsiniz.

B U    K U R S    N E    F A Y D A    S A Ğ L I Y O R ?

1 hafta gibi kısa bir sürede günde 1.5 saatinizi ayırarak Python’ı en iyi şekilde öğrenmenizi sağlıyorum. 1 hafta sonra CV’nize Python’ı rahatlıkla ekleyebilirsiniz.

Ayrıca pomodoro yöntemi sayesinde zaman yönetimi hakkında da bilgi sahibi olacaksınız. Çünkü bu kurs sayesinde sadece Python’ı değil, öğrenmeyi öğrenmenizi hedefliyorum. Pomodoro tekniği bunlardan bir tanesi. Benim en verim aldığım bu yöntem ile kurs videolarını hazırladım.

P O M O D O R O    T E K N İ Ğ İ    N E D İ R ?

Oldukça basit ve çok verimli! 25 dakika boyunca çevrenizdeki tüm uyarıcıları (telefon, televizyon, bildirimler vb.) kaldırıp sadece 25 dakika kursa can kulağıyla odaklanıyoruz. 25 dakikalık günün ilk videosu bittikten sonra 5 dakika ara veriyoruz. 5 dakika boyunca asla ders çalışmadan istediğimizi yapabiliriz. Böylelikle 30 dakikalık süre sonunda 1 pomodoro tamamlamış oluyoruz. Daha sonra aynı şekilde 2. ve 3. videomuza geçiyoruz. Bu kurs ile hedefimiz her gün 3 pomodoro! Toplam 1.5 saat.

Ayrıca 1.5 saatlik günün derslerini izlemeden önce dünün özetini, günün derslerini izledikten sonra ise yarının özeti var.

N A S I L    P R A T İ K    Y A P A C A Ğ I M ?

Sizin için quiz ve ödevler hazırladım. Bunları da tamamlarsanız maksimum verim alacağınıza inanıyorum. Ayrıca 2. kursum olan “Her Seviyeye Uygun Python Egzersizleri (Soru-Çözüm) : PYT102” ile öğrendiğiniz Python’ı, pratik yapma fırsatı bulacaksınız. 

Ç Ö Z E M E D İ Ğ İ M    B İ R    S O R U     V A R

Tabii ki 🙂 Soru-Cevap bölümünde sorularınızı cevapsız bırakmıyorum. Eğer sorularınız cevapsız kalırsa kendim ücretinizi iade edeceğim.

  • Discord grubumuz ile takıldığınız bölümleri gruba yazabilir ve diğer öğrenciler ile sohbet edebilirsiniz. Kayıt olduktan sonra gelecek mesaj ile grup linkine ulaşabilirsiniz.

  • Github ile kursta kullanılan tüm dosyalara ulaşabilirsiniz.

  • Taleplerinize göre bu kursa yeni içerikler ekleyip sürekli geliştireceğim. Bu yüzden sizin kursa yazdığınız yorumlar benim için oldukça önemli. Elimden geldiğince en iyi hizmeti vermeye çalışıyorum ve bu hizmetin başka kişilere ulaşması için sizin kursa yazacağınız yorumlara ihtiyacım var.

  • Daha iyi bir görüntü ve ses kalitesi için videolar 1080p olarak yüklenmiştir ve bilgisayar mikrofonu yerine özel mikrofon kullanılmıştır.

If the coupon is not opening, disable Adblock, or try another browser.

Related Posts

[25% Off] Scientific Python: A-Z Data Science & Visualization 18 Hours Course Coupon

Description This is the Best and Most Complete Scientific Python Course on the Udemy platform that will walk you through the required skills for Data Sciences and…

[81% Off] Python Structure & Basics Tips Course Coupon

Description Are you trying to learn Python programming but it seems you are afraid because you think it will be too difficult to understand? Or it may…

[81% Off] Complete Javascript Course for Beginners with jQuery & AJAX Course Coupon

Description In this course you will learn Javascript in a very natural and intuitive way. Our step by step method of teaching mixed with exercises, real life…

[25% Off] Certification PHP & MYSQL | ATELIERS PRATIQUES 2022 Course Coupon

Description Un cours idéal pour assimiler la syntaxe et les concepts objet de PHP 7 et s’initier au développement d’applications web professionnelles Cette formation d’initiation vous conduira…

[82% Off] Beginners Guide | Learn the fundamentals & basics of Python Course Coupon

Description Hi! So my name is Pascal Krause and I am one of the leading instructors of this course, where you fully learn how to successfully start learning…

[67% Off] Learn JavaScript & NodeJS (and Build a Cryptocurrency Bot) Course Coupon

Description **LAUNCH SPECIAL** This course is priced at $44.99 USD ($49.99 AUD) until 31 January 2022. The price will then go up to $74.99 USD ($79.99 AUD) on 1…