[25% Off] Sıfırdan Hızlandırılmış C++ Eğitim Paketi Course Coupon

28

Description

TR

Sıfırdan C++ dili öğrenirken eğleneceğiniz ve işin sonunda bu bu kadar basit olmamalı diyebileceğiniz bir eğitim serisi olacaktır. C++ dilini hiçbir ön bilgiye ihtiyaç duymadan her şeyi sizin anlayabileceğiniz şekilde türkçe dili ile zenginleştirilmiş şekilde öğreneceğiniz bir seri olacaktır. Bu noktada size düşen bu paket ile öğrenmeye başlayıp pratiklere başlamanızdır.

Kurs içerisine eğitim adına eklemeler yapılacaktır. Bildirimlerinizi açık tutmayı unutmayınız lütfen. Zorluk yaşadığınız herhangi bir noktada kesinlikle bana bunu bildirmekten çekince duymayınız. Eklenmesini istediğiniz bir video ya da anlatmamı, çözmemi istediğiniz herhangi bir programınızı bana göndererek bunu kursa video halinde anlatıp ekleyeceğim. Bu eğitim sadece udemy ile sınırlı kalmayıp eğitimleri youtube üzerinde de örneklerin bir kısmını paylaşarak sizlere sunacağım. Şimdiden aramıza katılan herkes için minnettarım.

EN

There will be a series of tutorials where you will have fun while learning C++ language from scratch and at the end you can say it shouldn’t be that simple. It will be a series in which you will learn the C++ language enriched with the Turkish language so that you can understand everything without the need for any prior knowledge. At this point, your job is to start learning with this package and start practicing.

Additions will be made to the course. Please do not forget to keep your notifications open. Do not hesitate to let me know at any point where you have difficulties. By sending me a video you want to be added or any program you want me to explain or solve, I will explain and add it to the course as a video. This training is not only limited to udemy, but I will present the trainings to you by sharing some of the examples on youtube. Thank you to everyone who has already joined us.

If the coupon is not opening, disable Adblock, or try another browser.

Previous article[50% Off] NET5 ile Kendi NuGet Kütüphanemizi Yazalım Course Coupon
Next article[25% Off] TOTAL Python: Become an Advanced Python Developer in 16 days Course Coupon