[25% Off] Sıfırdan İleri Seviyeye Şantiye Eğitimi (Temelden Çatıya) Course Coupon

21

Description

Bu kursun tanıtım videosunu youtube kanalımda yayınladım. Youtube videosu üzerinden gelip isterseniz kursu uygun fiyatla alabilirsiniz.

Bu kursta 3 bloklu, 64 daireli, 4 bodrum katlı, 10.000m2 inşaat alanı olan bir sitenin yapım aşamalarını inceleyeceğiz. Ayrıca 3 farklı projedeki farklı uygulamaları da anlatacağım yani eş zamanlı olarak 4 tane şantiye görmüş olacaksınız.

İnşaatın her safhasında kendi çektiğim fotoğraf ve videoları kullandım. Ayrıca şantiyeyi her hafta drone’la çektim. Bu sayede drone destekli bir eğitim izlemiş olacaksınız.

Kurs; şantiye konusunda başlangıç ve orta düzeyde bilgisi olanlara hitap etmektedir.

Kurs boyunca sizlerle sürekli dökümanlar, projeler paylaştım. Bu dökümanları, mimari, statik projeleri vs. ücretsiz bir şekilde bilgisayarınıza indirebileceksiniz.

Birçok kişinin paylaşmak istemediği bilgileri ve daha fazlasını “Bilgi, paylaştıkça güzeldir.” ilkesiyle sizlerle paylaştım. Tüm bildiklerimi anlatmaktan çekinmedim. Bu sayede 10+ yıllık bir deneyime sahip olmuş olacaksınız.

Sadece şantiye alanında değil, proje yönetimi, proje öncesi süreçlerin yönetimi alanında da deneyimli olduğum için o bilgilerimi de sizlere aktarmaya çalıştım.

Eğitim boyunca aklınıza takılan kısımları bana sürekli sorabileceksiniz. Sorularınıza elimden geldikçe hızlı bir şekilde cevap vereceğim.

Kurs Kimlere Hitap Ediyor

  • İnşaat Mühendisliği, Mimarlık, Harita Mühendisliği, Çevre Mühendisliği, Şehir Bölge Planlama, İnşaat Teknikerliği Öğrencilerine

  • Üstteki bölümlerden mezun olup deneyim kazanmak isteyenlere

  • Müteahhitlik yapmak isteyen, inşaat işine girmek isteyenlere

  • İnşaata ilgi duyanlara

Kursu almadan önce bana sormak istediğiniz birşey varsa sormanızı rica ediyorum. Ayrıca kursu geliştirmem için görüşleriniz veya yapıcı eleştirileriniz varsa bana bildirmeniz beni memnun edecektir.

If the coupon is not opening, disable Adblock, or try another browser.

Previous article[25% Off] USFDA Electronic Submission Gateway Course Coupon
Next article[82% Off] Mechanical Aspects of Shell and Tube Heat Exchangers Course Coupon